1 000 okularów korekcyjnych za 1zł z okazji otwarcia salonów KODANO Optyk w Krakowie!

9 grudnia 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE dwóch salonów KODANO Optyk! Z tej okazji możesz otrzymać od nas pełne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) tylko za 1zł! Zapraszamy!

Fot. Materiały prasowe

  • KODANO Optyk, Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, tel. 534 329 508
  • KODANO Optyk, Centrum Biurowe Herbewo, al. Słowackiego 64, tel. 533 031 537

Prosta promocja i proste zasady!

Z okazji otwarcia nowych salonów KODANO Optyk w dniach od 9 do 11 grudnia oprawki marki Santino wraz z soczewkami okularowymi w mocach od –2 do +2 oraz maksymalną wartością cylindra w zakresie od 0.00 do +2.00 dioptrii będzie można kupić za 1zł. Chcesz dokonać zmiany w zestawie promocyjnym? Wybierz dowolne oprawki lub soczewki okularowe i skorzystaj z 50% rabatu. Tak świetne promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Nowo otwarte salony zachwycają jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Fot. Materiały prasowe

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Krakowa, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Wielkie otwarcia salonów KODANO Optyk w Krakowie to szansa na skorzystanie z wyjątkowej promocji, dlatego nie przegap okazji i kup swoje wymarzone okulary tylko za złotówkę!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]