Znany przeciwnik przymusowych szczepień i pandemicznych obostrzeń trafił do szpitala. Ma Covid-19

Gerard Wolski z Zakopanego znany jest z walki z lockdownem i obostrzeniami. Dał się również poznać, jako przeciwnik przymusu szczepień. Mężczyzna trafił na odział covidowy. Jest zakażony koronawirusem.

Fot. Pawel Murzyn/East News

Gerard Wolski trafił do szpitala już 10 dni temu. Mężczyzna leczył się samemu amantadyną, jednak po 6 dniach poczuł się bardzo źle i potrzebna była mu fachowa pomoc.

Gdyby nie interwencja lekarzy z zakopiańskiego szpitala moja klepsydra zasiliłaby tablicę przed cmentarzem – pisze mężczyzna – Bezdechy, duszności, utarty przytomności do tego stopnia, że odcinało mnie na klika godzin po to, żeby przebudzić się i stracić przytomność na nowo. Leżąc w toalecie pomiędzy ścianą a muszlą klozetową sparaliżowany niemocą i brakiem sił, żeby wykręcić nr alarmowy – wyznaje.

Zakopiańczyk zastrzega jednak, że jego retoryka się nie zmieniła – Jeżeli uważasz i czujesz, że powinieneś się zaszczepić to tak, zaszczep się. Ja nigdy nie mówiłem nigdzie „absolutnie się nie szczep”. Mówiłem natomiast, że nikt nie powinien być zmuszany do szczepień i zdania w tej kwestii nie zmienię – deklaruje i dodaje, że każdy ma prawo do własnego wyboru.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE