Żora Korolyov nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci?

Tragiczna informacja ze świata tańca. W wieku zaledwie 34 lat zmarł ceniony i lubiany tancerz, Żora Korolyov. Jak nieoficjalnie informuje „Super Express”, przyczyna śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

21 grudnia odszedł Żora Koloryov, znany i ceniony tancerz pochodzący z Ukrainy. Występował w wielu edycjach „Tańca z gwiazdami”, gdzie trenował między innymi Katarzynę Cerekwicką, Agnieszką Cegielską czy Dominiką Gwit. Brał udział także w kilku produkcjach filmowych, można było zobaczyć go w „Kochaj i tańcz”. Wystąpił również z muzycznym programie „Jak oni śpiewają”.

Żora Koloryov miał zaledwie 34 lata. Informacje o śmierci tancerza przekazała jego partnerka. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszajacy wpis.

„Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze pięć lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię, Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy…”

-napisała. „Super Express” podał natomiast nieoficjalną przyczynę zgonu mężczyzny. Jak informuje gazeta, powodem śmierci artysty było zapalenie mięśnia sercowego. Miał zasłabnąć w domu, gdzie znalazła go partnerka. Informatorka w rozmowie z „Super Expressem”‚tłumaczy, że natychmiast wezwano karetkę, lecz pomimo reanimacji, nie udało się uratować tancerza.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE