Xiaomi w Lidlu! Te urządzenia kupisz w promocyjnej cenie

Urządzenia Xiaomi wchodzą do Lidla. Można je kupić o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych taniej niż w innych sklepach.

Fot. Kraków w Pigułće

W ofercie Lidla znajdziemy na razie trzy urządzenia. Nie wiadomo czy sieć rozszerzy sprzedaż.

  • Pierwszym z nich jest opaska sportowa Xiaomi Smartband Mi Band 5. Oprócz standardowej funkcji, jak wskazywanie czasu, monitoruje też ona naszą codzienną aktywność fizyczną m.in. przebyty dystans, spalone kalorie, jakość snu i jego fazy, tętno, poziom stresu i cykl menstruacyjny. Wszystko to przesyłane zostaje do smartfona dzięki czemu możemy sprawdzać informacje w wygodny sposób za pomocą aplikacji. Cena urządzenia to 99 zł.
  • Drugim urządzeniem jest Odkurzacz akumulatorowy 2 w 1 Mi BHR4636GL. Jest to urządzenie bezprzewodowe, bezworkowe z filtrem hepa i regulowanej sile ssania. Zasilane jest z akumulatora i nie wymaga podczas pracy podłączenia do prądu. Cena: 399 zł.
  • Ostatnim urządzeniem jest Mi Smart Air Fryer. Urządzenie oficjalnie prezentowane, jako frytkownica to tak naprawdę beztłuszczowa patelnia, która potrafi usmażyć czy też upiec wszystko gorącym powietrzem. Dodatkowo ma także funkcje odmrażania, a dzięki dodatkowemu wkładowi może też służyć, jako grill. Kiedy podłączymy urządzenie do smartfona możemy przygotować konkretne potrawy, a i bez tego znajdziemy kilka gotowych trybów. Można też włożyć wszystko do środka i nastawić smażenie z wyprzedzeniem do 24h. Cena: 379 zł.
Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE