Awantura pod drzwiami ojca Joanny Opozdy. Miał paść strzał, kobiety wybiegły z krzykiem z bloku! [WIDEO]

Antoni Królikowski opublikował nagranie na którym widać niebezpieczne zdarzenie z udziałem ojca Joanny Opozdy. Mężczyzna miał oddać strzał lub strzały w kierunku drzwi.

Według portalu Pudelek, Dariusz O. wrócił niedawno do Polski i wprowadził się do domu w którym mieszkała jego żona. Powymieniał w nim zamki i nikomu nie pozwolił wejść do środka.

W sobotę Małgorzata, żona Dariusza w asyście policji, jednej z córek i Antoniego Królikowskiego pojechała do mieszkania odebrać swoje rzeczy. Na nagraniu słychać stek wyzwisk, następnie słychać dźwięk przypominający wystrzały. Kobiety uciekły z krzykiem spod drzwi. Siostra Joanny Opozdy znalazła się w szpitalu, jednak nie wiadomo czy doznała jakichś obrażeń.

Policję powiadomiły obie strony. – To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany – powiedział st. asp. Tomasz Piwowarski.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE