Nie żyje młody dziennikarz. Dziś miał rozpocząć nową pracę

W wieku zaledwie 34 lat zmarł dziennikarz Wojciech Boratyński. Mężczyzna od lat cierpiał na chorobę neurologiczną. Kilka dni temu trafił do szpitala. Informację o jego śmierci przekazał portal WirtualneMedia.pl. 

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

W nocy z 5 na 6 stycznia 2021 roku zmarł ceniony dziennikarz Wojciech Boratyński, który kilka dni temu trafił do szpitala. Mężczyzna od lat cierpiał na chorobę neurologiczną. Informację o śmierci przekazał  portal WirtualneMedia.pl. Natomiast jak podał na Twitterze redaktor Wirtualnej Polski, Boratyński miał dziś rozpocząć pracę jako wydawca jego portalu.

Wojciech Boratyński pracował od 2018 do 2021 roku w „Super Expressie”, gdzie był wydawcą strony głównej portalu oraz zajmował się tematyką ekonomiczną. Wcześniej współpracował także z Radiem ZET oraz Polsat News. Poza byciem dziennikarzem grywał w zespołach muzycznych, a także pisał opowiadania fantasy.

„Zapamiętaliśmy Wojtka jako człowieka nieszablonowego, pełnego wielu nietuzinkowych pomysłów, ale też niezwykle kompetentnego i pełnego zdrowej pasji. Mimo młodego wieku był dziennikarzem w starym stylu – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lubił drążyć temat, poznać różne opinie, sprawdzić informację w kilku źródłach”

-napisali koledzy dziennikarza z „Super Expressu”.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE