Joanna Opozda w szpitalu. „Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję”

Joanna Opozda jest w ciąży i powinna unikać stresu i nieprzyjemnych sytuacji. Ostatni incydent z jej ojcem sprawił jednak, że aktorka poczuła się gorzej. Teraz poinformowała, że trafiła do szpitala.

Fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski opublikował nagranie na którym widać incydent z ojcem Joanny Opozdy. Mężczyzna zabarykadował się w domu i wymienił zamki. Kiedy rodzina przyszła po rzeczy matki, rozległ się odgłos przypominający strzały i wszyscy wybiegli na zewnątrz. Na miejsce przyjechała policja. Jak podał Pudelek powołując się na informacje policji, broń jest zabezpieczona. Okazało się, że jest czarnoprochowa, ale biegli będą sprawdzać czy nie była przerabiana. Na razie w sprawie nie ma osób zatrzymanych.

Joanna Opozda trafiła do szpitala i opublikowała oświadczenie:

– (…) Nie odpowiadam za mojego ojca i jego rodzinę. Odcięłam się od nich dawno temu. Miałam ku temu swoje powody, które przemilczę. Już jako mała dziewczynka nie miałam kontaktu z babcią czy ciotkami – ujawnia.

Teraz ci ludzie wtargnęli w moje życie, niszcząc mnie i nasze nienarodzone dziecko. Niszcząc moją mamę, siostrę, brata i męża (…) Teraz kiedy powinnam skakać z radości, bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję. Dziś wylądowałam w szpitalu z silnymi skurczami i bólami. Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie mojego dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku, a teraz jeszcze to. Naprawdę nie daję już rady, a przecież mój mały synek odczuwa wszystko to, co ja. Mam straszne wyrzuty sumienia, że od kilku dni nie mogę przestać płakać, a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem – pisze i na koniec zwraca się do swojego ojca – (…) Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj, jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się co robisz. Zastanów się, czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat życia. Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE