Obostrzenia w szkołach i lekcje zdalne? Minister Zdrowia zabrał głos

Adam Niedzielski na antenie TVN24 przyznał, że jeżeli restrykcje będą zastosowane będą one szły w kierunku ograniczenia mobilności.

Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Ministerstwo obawia się dużej liczby hospitalizacji. Wtedy, jak mówi Minister Niedzielski „trzeba będzie wykorzystać wszystkie narzędzia, które mamy do dyspozycji”.

Szkoły są ostatnim miejscem, w którym chcielibyśmy wprowadzać jakiekolwiek ograniczenia – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski na antenie TVN24. Podkreślił, że poprzedni rok nauczył nas, że ograniczenia wprowadzane w szkołach to ogromne koszty w postaci niedostatku edukacji, problemów psychicznych i psychiatrycznych.

Wszystkie obostrzenia jakie będą wprowadzane będą miały na celu ograniczenie mobilności. Może to więc oznaczać również tryb nauki zdalnej, ale na razie ministerstwo wstrzymuje się z podejmowaniem i ogłaszaniem jakichkolwiek decyzji.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]