Jarosław Gowin nie wróci do polityki? Jest komentarz rzecznika Porozumienia!

W listopadzie pojawiła się informacja, że Jarosław Gowin trafił do szpitala. Od tego czasu jednak nie wiadomo w jakim stanie jest lider Porozumienia. Informacje na ten temat przekazał dopiero teraz rzecznik koła parlamentarnego, Jan Strzeżek. 

Fot. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego / Wikipedia

24 listopada poinformowano, że od kilku dni Jarosław Gowin, w związku z rekomendacją lekarzy, przebywa w szpitalu. Nie przekazano jednak szczegółowych informacji na temat zdrowia polityka. Teraz zapytany o stan zdrowia oraz o to, czy lider Porozumienia wróci do polityki, zapytany był rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia Jan Strzeżek.

Podkreślił, że Jarosław Gowin czuje się już trochę lepiej, opuścił już szpital, jednak wciąż musi odpoczywać. Poprosił, aby dać mu trochę czasu, a bezapelacyjnie wróci do czynnej polityki. Jan Strzeżek zaznaczył, że nikt nie wyobraża sobie Porozumienia bez jego lidera. Rzecznik koła parlamentarnego dodał, że ma nadzieję, że już wkrótce Jarosław Gowin sam opowie o swoich dalszych planach politycznych.

Jarosław Gowin z wykształcenia jest doktorem nauk humanistycznych. W 2013 roku założył partię Polska Razem, której był prezesem do 2017 roku. W tym samym roku stworzył klub Porozumienie.  Był także ministrem nauki i szkolnictwa wyższego, wiceprezesem Rady Ministrów oraz ministrem rozwoju, pracy i technologii.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE