Popularny polski program rozrywkowy wstrzymuje produkcję!

Jak informuje Press, produkcja szesnastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” została wstrzymana. Dlaczego? Podobno ekipa obawia się o bezpieczeństwo w związku z piąta falą pandemii. Dlatego podjęto decyzję o odwołaniu planowanych nagrań. 

Fot. Kraków w Pigułce

„Twoja twarz brzmi znajomo” to popularny program rozrywkowy emitowany na antenie Polsatu. Telewizja zdążyła już przygotowania do szesnastego sezonu, ogłoszono już nazwiska uczesników. Wśród nich pojawić się miała m.in. Viki Gabor, Anna Rusiewicz czy Anna Jurksztowicz.

Jednak nad programem zawisły czarne chmury. Jak donosi portal Press, produkcja była zmuszona odwołać zaplanowane na najbliższe dni pierwsze nagrania. Wszystko z powodu kolejnej fali pandemii. Ekipa nie kryje, że obawia się o bezpieczeństwo uczestników i osób realizujących program.

Polsat póki co nie podaje, czy i u kogo z ekipy wykryto zakażenie. Press podaje jednak, że w stacji zapewniają, że pomimo przesunięcia nagrań, wiosenny termin show na razie nie jest zagrożony. Możliwe jest bowiem nagrywanie dwóch odcinków w tym samym czasie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE