Kultowy polski zespół z nowym głosem. Były wokalista komentuje: „Smutne demolowanie legendy”

Budka Suflera ma nowego wokalistę. Został nim znany aktor i wokalista coverowy Jacek Kawalec. Zespół w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia z prób do koncertu z okazji 30. Finału WOŚP. Sytuację zdążył już skomentować były frontman grupy, Krzysztof Cugowski. Jego zdaniem to „smutne demolowanie legendy”. 

Fot. Kraków w Pigułce

O współpracy Jacka Kawalca z Budką Suflera mówiło się już pod koniec 2021 roku. Aktor przyznał, że muzycy Mietek Jurecki i Tomasz Zeliszewski zaproponowali mu udział w nagrywaniu płyty. Prace zostały już nawet rozpoczęte, rozpoczęte zostały również przygotowania do koncertów.

W tej chwili Budka Suflera szykuje się do występu z okazji 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W mediach społecznościowych opublikowano właśnie zdjęcie z próby. Wśród nowych twarzy pojawił się na nim właśnie Jacek Kawalec. Jednak, jak już wcześniej zapowiadał, nie będzie starał się dorównać poprzednim wokalistom.

Sprawę zdążył już skomentować w rozmowie z Onetem Krzysztof Cugowski, wieloletni frontman Budki Suflera. W jego opinii, zespół zakończył działalność w 2014 roku. Dodał, że wszystkie działania po tej facie są smutny demolowaniem legendy.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE