Syn Kamila Durczoka przekazał na WOŚP ważną pamiątkę po tacie

Syn Kamila Durczoka przekazał ważną pamiątkę po tacie. Ma powód.

Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Syn Kamila Durczoka (również Kamil) przekazał na WOŚP Złotą Telekamerę, którą wygrał jego tata w plebiscycie Tele Tygodnia. Tegoroczny finał odbywa się pod hasłem „przejrzyj na oczy”, a jego celem jest wsparcie okulistyki dziecięcej. Kamil Junior ma ważny powód dla którego wspiera akcję.

„Po pogryzieniu przez psa 1,5 roczny Kamil trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach na oddział okulistyki dziecięcej. Zdiagnozowano u Niego rozdartą powiekę i szereg obrażeń gałki ocznej. Do dziś rodzina wspomina, że dzięki wykwalifikowanemu zespołowi dr hab. n. med. Erity Filipek oraz dr n. med. Elżbiety Samochowiec – Donocik operacja i leczenie odbyło się bez komplikacji. Pacjent po 10 dniach pobytu w szpitalu, który rodzina wspomina bardzo ciepło, wrócił do domu” – czytamy na oficjalnej stronie aukcji.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]