Utknęli w Schronisku w Dolinie Pięciu Stawów. Wszyscy im… zazdroszczą

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów poinformowało, że zarówno oni, jak i będący tam ratownicy i inni są bezpieczni, mają ciepło i mają co jeść. Internauci… im zazdroszczą.

„No więc zawiało nas całkiem. Są kilkunastometrowe zaspy, które uniemożliwiają zejście i stwarzają ogromne zagrożenie lawinowe. Ratownicy dyżurni i my – załoga bardzo prosimy żeby nikt tu dzisiaj nie szedł. Nasi rozsądni turyści, którzy mieli dziś schodzić zostają z nami. Czekamy na poprawę warunków, decyzje będziemy podejmować na bieżąco, jedzenia mamy na miesiąc, mamy ciepło i miło wiec nie martwcie się o nas!” – napisało schronisko zamieszczając wideo, które możecie zobaczyć powyżej.

Internauci w większości współczują tym, którzy utknęli na górze, jednak jest też duża grupa osób, która chciałaby znaleźć się w tej samej sytuacji. Zazdroszczą tym, którzy utknęli, głównie ciszy, spokoju, miłego towarzystwa i kilku wolnych dni bez nowoczesnych technologii, komputerów, komórek, kas i zgiełku dużych miast.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]