Uwaga! Zboczeniec podaje się za „pracownika administracji”. Grozi nożem i gwałci!

Krakowska Policja prosi o zgłaszanie się osób pokrzywdzonych, które mogły paść ofiarą przestępcy seksualnego podającego się za „pracownika administracji”

Fot. Kraków w Pigułce

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Kraków-Podgórze w Krakowie prowadzi śledztwo, w sprawie usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego poprzez kierowanie gróźb uszkodzenia ciała przy użyciu noża oraz poprzez użycie przemocy, do którego doszło 20 grudnia 2021 roku w Krakowie (tj. o przestępstwo z art. 13 § 1 k.k. w zw. z art. 197 § 1 k.k.).

Prawdopodobnie sprawca mógł dopuścić się także innych tego typu przestępstw, a ofiary nie zgłosiły tego faktu Policji. Działanie przestępcy miało polegać na podawaniu się za pracownika administracji, który pod pozorem sprawdzenia działania instalacji kanalizacyjnej dostawał się do mieszkania potencjalnej ofiary, a następnie przy użyciu noża oraz przemocy usiłował doprowadzić ją do obcowania płciowego.
Osoby pokrzywdzone tego typu przestępstwem, które dotychczas nie były przesłuchiwane i nie zgłaszały tego formalnie, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod nr telefonu 47 83 52 650 lub mailem na adres: [email protected]
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]