Nie żyje światowej sławy polska modelka. Miała zaledwie 31 lat

Nie żyje Agnes Sokołowska. Od lat budowała swoją karierę występując na okładkach prestiżowych magazynów, jak „Vogue”, „Marie Claire” czy „Harper’s Bazaar”. Współpracowała też z wieloma domami mody m.in. Saint Laurent i Givenchy. Miała zaledwie 31 lat.

Fot. Instagram

Nie ma informacji przyczynie śmierci modelki. Tragiczną informację przekazał DJ Toby DEE, przyjaciel modelki.

R.I.P Agnieszka Anna Sokołowska. Słowa nie byłyby w stanie opisać uczucia żalu i ja również nie znajdę właściwych. Ale czas przerwać milczenie, ponieważ nie możemy uciec od okropnej prawdy i to nie byłoby również fair wobec ciebie […] Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił. Odeszłaś – napisał na Instagramie – Nasz związek od pierwszych sekund był czymś naprawdę wyjątkowym (…). Zawsze marzyliśmy, by nasza historia nigdy się nie skończyła. Nie mniej jednak skończyła się zbyt szybko. Obiecaliśmy kroczyć tą ścieżką razem, ale nie mogę już iść z tobą. Walczyliśmy razem i daliśmy z siebie wszystko. Ale to nie wystarczyło. Mam nadzieję, że w niebie dobrze opiekują się naszym aniołem, bez bólu, cierpienia czy strachu – pożegnał modelkę DJ Toby DEE.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]