Paweł Kukiz zakażony koronawirusem!

Paweł Kukiz poinformował w mediach społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem. Jego zdaniem mogło do tego dojść podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Paweł Kukiz poinformował na swoim profilu na Facebooku, że otrzymał pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Zaznaczył, że zarazić się mógł kilka dni temu, podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego, które odbywało się w Pałacu Prezydenckim.

Jednocześnie Kukiz odniósł się do procedowanego w Sejmie dokumentu, który krytycy nazwali „lex Kaczyński”. Zapis polegał na tym, by zobowiazywać pracownika do zapłaty odszkodowania innemu pracownikowi jeśli potwierdzono by, że go zakaził koronawirusem.

„Zakapuję wszystkich. Dostanę po 15k od 'łebka’. Mnożąc razy 20 wyjdzie 300 koła. Zanim napiszą pozwy przeciw mnie a sądy, działające z szybkością nawalonego ślimaka nakażą mi zwrot kasy, to przy obecnie postępującej inflacji te 300k za 2-3 lata będą warte 100k więc, jak łatwo policzyć, przyrobię ze 200k! Można?”

-napisał ironicznie polityk.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie o zakażeniu informował minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak czy wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE