Wjechała z czwórką dzieci na przejazd kolejowy mimo opuszczających się zapór

27 stycznia br. ok. godziny 14:30 piwniczańscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że samochód uszkodził szlaban na przejeździe kolejowym w Młodowie. Po dotarciu patrolu na miejsce, okazało się, że sprawczynią jest 46-letnia mieszkanka gminy Podegrodzie kierująca samochodem osobowym marki Acura. W pojeździe wiozła… czwórkę swoich dzieci.

Fot. Policja

W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że 46-latka, chcąc zdążyć przejechać na drugą stronę przed pociągiem, zignorowała podstawowe zasady bezpieczeństwa i wjechała na przejazd mimo tego, że opuszczały się już zapory. W efekcie kobieta doprowadziła do wyrwania zaczepów szlabanu oraz uszkodzenia swojej acury.

Za nieodpowiedzialne zachowanie, wjazd za szlaban i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa, 46-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 3 tys. złotych, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny jej pojazdu. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał, jednak apelujemy, aby wjeżdżając na przejazd kolejowy, zachować szczególną ostrożność. Nie narażajmy siebie ani naszych bliskich, którzy z nami podróżują.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]