Nie żyje uczestnik talent show. Publiczność go pokochała!

W wieku 79 lat odszedł Roman Gładyś, który występował w większości polskich programów rozrywkowych. Największą popularność przyniósł mu udział w „Mam Talent”, gdzie muzyk amator podbił serce Agnieszki Chylińskiej, śpiewając stworzoną specjalnie dla niej piosenkę.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Nie żyje Roman Gładyś, muzyk-amator, który brał udział w większości polskich programów rozrywkowych takich jak „Must be The Music”, ” Idź na całość” czy „Telewizjer”. Mężczyzna zmarł 30 stycznia 2022 roku w wieku 79 lat. Póki co nie podano przyczyny jego śmierci.

Największą popularność przyniósł mu występ w „Mam Talent” w 2014 roku. Na scenie zaprezentował utwór „Miłość nad Bałtykiem, który skomponował specjalnie dla Agnieszki Chylińskiej. Wszyscy jurorzy byli pod wrażeniem talentu pana Romana.

Roman Gładyś w przeszłości był pracownikiem wodociągów miejskich. Jednak muzyka towarzyszyła mu od dziecka i była dla niego największą pasją.  Od podstaw tworzył i udoskonalał także instrumenty muzyczne. Wykonał około 200 nowatorskich zapisów nutowych i projektów klawiatury, które były opiniowane przez fachowców z Instytutu Pedagogiki Muzycznej w Warszawie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE