Nowy wiceminister rozwoju i technologii. Został nim Michał Wiśniewski

Wybrano nowego wiceministra rozwoju i technologii. Dziś minister resortu wręczył Michałowi Wiśniewskiemu akt powołania go przez Prezesa Rady Ministrów na urząd podsekretarza w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. 

Fot. Kraków w Pigułce

Szef Ministerstwa Rozwoju i Technologii poinformował dziś w mediach społecznościowych o wybraniu nowego wiceministra resortu. Został nim Michał Wiśniewski, i nie chodzi tu o popularnego polskiego piosenkarza. Piotr Nowak powierzył mu zadania związane z gospodarką niskoemisyjną, gospodarką nieruchomościami i jednostkami nadzorowanymi i podległymi.

Dotychczas Michał Wiśniewski był między innymi zastępcą dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Michał Wiśniewski pracował także na stanowiskach doradczych i zarządczych w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ministerstwie Środowiska, Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwie Cyfryzacji.

Jest również członkiem Giełdowej Rady Rynków Rolnych na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz współautorem Polityki Sztucznej Inteligencji Państwa, liderem Grupy Internetu Rzeczy w Polsce, współautorem Raportu Internet Rzeczy w Polsce. Od 2019 roku należy do Rady Nadzorczej Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A w Broniszach.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]