Internauci ostro o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka. Kobieta odpowiada!

U syna Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień zdiagnozowano bardzo rzadko występujący guz wątroby. Internauci nie zostawiają suchej nitki na piłkarzu. Podobnie jednak jest z jego nową partnerką, Pauliną Nowicką. Kobieta wdała się w awanturę w mediach społecznościowych.

Fot. Shutterstock

Jak ujawniła w ostatnim czasie Magdalena Stępień, u jej półrocznego syna zdiagnozowano bardzo rzadko występujący guz wątroby. Ojcem dziecka jest piłkarz Jakub Rzeźniczak, który zostawił Magdalenę Stępień jeszcze jak była z nim w ciąży. Następnie związał się z Pauliną Nowicką, której nawet zdążył się już oświadczyć.

Teraz narzeczona Rzeźniczaka musi zmagać się z falą hejtu. Internauci w mediach społecznościowych nie oszczędzają słów nowej miłości piłkarza. Jeden z komentarzy mówi o tym, że Paulina Nowicka odebrała ojca dziecku, który teraz nie wiadomo, czy przeżyje. Zapytano czy nie jest jej wstyd. Kobieta nie zamierzała się jednak wpuścić w poczucie winy i od razu odpowiedziała:

„Nikogo nikomu nie odebrałam. Z Kubą zaczęliśmy się spotykać, jak rozstał się ze swoją poprzednią partnerką. Proszę mnie nie wciągać w chorobę, która dotknęła Kuby syna.”

Ale to nie koniec. Kolejne osoby postanowiły wdać się z nią w dyskusję. Zaznaczali, że już jest w całą sprawę wciągnięta, bo wiedziała, że piłkarz ma dwójkę dzieci. Inni dodają, że Jakub Rzeźniczak „oleje ją” jak tylko mu się znudzi,  tak samo, jak  zrobił to z Magdaleną Stępień.

„Nie wiem, skąd wnioski o olaniu. Posłuchaj, nie znasz mnie, więc zajmij się swoim życiem. Jeśli jesteś taką wróżką, to otwórz swoją działalność, jak ktoś będzie chciał korzystać z twoich usług, to śmiało, ale ja nie potrzebuje twoich wyssanych z palca teorii”

-zareagowała ostro Paulina Nowicka.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE