Nie żyje legenda polskiego heavy metalu

W wieku 61 lat zmarł Roman Kostrzewski, polska legenda heavy metalu. Artysta od kilku lat zmagał się z chorobą nowotworową. Informację o śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych zespołu Kat& Roman Kostrzewski. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Smutna informacja ze świata muzyki. Nie żyje Roman Kostrzewski, lider zespołu Kat. Mężczyzna od kilku lat zmagał się z nowotworem, od jakiegoś czasu przebywał w hospicjum. Miał 61 lat. Informację o śmierci przekazano w mediach społecznościowych fotmacji Kat&Roman Kostrzewski.

Roman Kostrzewski był wokalistą zespołu Kat od 1981 roku, przez ponad 20 lat. W 2004 roku, z powodu konfliktu z gitarzystą Piotrem Luczykiem, odszedł z zespołu razem z perkusistą Ireneuszem Lothem. Od tego czasu kontynuował karierę pod nazwą Kat & Roman Kostrzewski.

Pierwsze informacje o problemach zdrowotnych Romana Kostrzewskiego pojawiły się pod koniec 2019 roku. Wtedy z ich powodu muzyk musiał odwołać trasę koncertową. Organizowana była także zbiórka pieniędzy na leczenie mężczyzny.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]