Znany aktor zbluzgany, o niemal nie wdał się w bójkę. Poszło o brak maseczki

Paweł Deląg wybrał się do jednego z teatrów, by wspierać swoich przyjaciół występujących na scenie. Zwrócił uwagę jednemu z gości, który koło niego siedział, że nie ma założonej maseczki. O mało nie doszło do rękoczynów.

Paweł Deląg zwraca uwagę, że kazano wszystkim wypełnić oświadczenia, po czym wpuszczono ludzi na salę, upominając ich, by założyć maseczki. Dużo widzów zdjęła jednak maseczki, gdy tylko usiedli. Aktor zwrócił sąsiadowi uwagę, za co został zbluzgany.

„Po zwróceniu uwagi mojemu sąsiadom, iż to nie jest właściwe zachowanie, o mało nie dostałem w twarz, a przynajmniej zostałem dobrze zabluzgany. Podziwiam odwagę moich kolegów, którzy w takich warunkach pracując, narażając zdrowie (a może i życie) nie tylko swoje własne, ale przecież i bliskich grają, dając widzom rozrywkę w ten trudny czas. Powiedziałbym, iż jest to wręcz prawdziwe bohaterstwo” – opisał sytuację.

„Jednocześnie bardzo się dziwię, iż dyrekcja zacnego teatru ma w nosie życie i zdrowie wspaniałego zespołu teatralnego. Oczywiście może są „winne” przepisy, a raczej ich brak… Spodziewam się, iż po tym wpisie dostanę po głowie. No cóż, przynajmniej zgodnie z moim sumieniem” – dodał.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]