Kurierzy InPost zostaną w domach. Klienci też będą mogli odebrać paczkę później

Ze względu na niebezpieczna pogodę kurierzy InPost nie będą dostarczać przesyłek w weekend. Odbiorcy korzystający z paczkomatów również będą mogli odebrać przesyłkę później.

Fot. Kraków w Pigułce

Od piątkowej nocy w całej Polsce panuje wichura. Wiele mieszkańców boryka się z brakiem prądu, zerwanymi dachami czy powalonymi drzewami. Kilka osób zostało rannych, trzy osoby nie żyją.

Z przykrością muszę powiedzieć, że nie będziemy świadczyć usługi dostarczenia paczki w weekend. Też ze względu na to, żeby nasi kurierzy nie musieli w trudnych warunkach pogodowych rozwozić paczek – wskazał Rafał Brzoska, szef InPost w krótkim nagraniu, jakie zostało opublikowane w serwisie LinkedIn.

Klienci będą mieli również więcej czasu na odebranie paczek. To już drugi ukłon w stronę klientów. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w czwartek. Wtedy InPost poinformował, że wydłuża czas odbioru o kolejne dwie doby.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]