Reuters: Miasto portowe Mariupol znalazło się pod zmasowanym rosyjskim ostrzałem!

Prezydent Wołodymyr Zełenski przekazał dziś, że Ukraina zrywa stosunki dyplomatyczne z Rosją. Wszystko ze względu ma dezycję Władimira Putina o rozpoczęciu inwazji. Najnowsze informacje mówią o ostrzale Mariupola


Wojska rosyjskie zaatakowały Ukrainę. Wybuchy słychać w wielu miastach, w tym w stolicy Ukrainy, w Kijowie. Dziś prezydent Wołodymyr Zełenski przekazał, że Ukraina zrywa stosunki dyplomatyczne z Rosją. Jak podkreślił, państwo rosyjskie stoi po stronie zła.

Szef państwa ukraińskiego zwrócił się także do mediów. Poprosił, aby pokazywali, jak odważnie walczą ukraińscy żołnierze oraz, że otrzymują ogromne wsparcie ze strony obywateli.

„Nasza armia jest pełna odważnych ludzi”

-mówił. Zaapelował też, że każdy kto jest gotowy, może zgłosić się do centrum mobolizacji i uczestniczyć w obronie Ukrainy. Rząd czeka także na zgłaszanie się lekarzy oraz oddawanie krwi, która może zapewnić zdrowie, a nawet życie wielu poszkodowanym osobom.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]