Dzisiaj o 14 w niemal wszystkich miastach Polski zawyją syreny

Dzisiaj o 14 w niemal wszystkich miastach w Polsce zawyją syreny w samochodach Służby Więziennej. Powodem są tragiczne wydarzenia do jakich doszło w Rzeszowie.

W Rzeszowie doszło do tragicznego zdarzenia. Por. Bogumiła Bieniek–Pasierb zginęła na służbie zaatakowana przez tymczasowo aresztowanego, któremu udzielała porady psychologicznej.
Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez prokuraturę, Ministerstwo Sprawiedliwości i Służbę Więzienną. Pozostawiła męża i dwójkę dzieci. Rodzina zmarłej tragicznie funkcjonariuszki została objęta opieką psychologiczną i finansową.

„Hołd Naszej Koleżance oddawać będą funkcjonariusze Służby Więziennej w całej Polsce włączając w dniu pogrzebu, punktualnie o godz. 14:00 na 3 minuty sygnały świetlne i dźwiękowe w samochodach służbowych zaparkowanych przed zakładami karnymi i aresztami śledczymi” – informuje Służba Więzienna. „Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Parafialnym Kościoła Rzymskokatolickiego Sanktuarium Matki Bożej Królowej Świata-Opiekunki Ludzkich Dróg w Sokołowie Małopolskim”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]