Pentagon: Tysiące żołnierzy Rosyjskich rozpoczęło desant!
Pentagon informuje, że tysiące żołnierzy rosyjskich zostanie przetransportowanych w okolice Donbasu i Mariupola.
– Mamy informacje wskazujące na to, że Rosja rozpoczęła desant morski z udziałem tysięcy żołnierzy pod Mariupolem nad Morzem Azowskim. Spodziewamy się, że po lądowaniu Rosja ruszy w stronę Mariupola i Donbasu – podał w piątek wysoki rangą przedstawiciel Pentagonu.
Jak zauważa Pentagon, opór Ukraińców jest większy niż spodziewała się tego Moskwa. Rosja nie użyła jednak dotąd całego potencjału. Spośród 150 tys. żołnierzy użyto do tej pory około jednej trzeciej sił.

W Krakowie w Pigułce właściwie od początku stworzenia redakcji. Michał jest redaktorem zajmującym się tematami ogólnymi i ciekawostkami, nierzadko zahaczając o Kraków.
Adres wydawcy i właściciela portalu:
Capital Media S.C.
ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa.