Uwaga! Korytarz humanitarny na autostradzie! [ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU]

Na podkarpackim odcinku autostrady A4 został utworzony korytarz humanitarny dla uchodźców z Ukrainy. Policjanci kierują pojazdy na parking buforowy zlokalizowany w obrębie węzła Przemyśl. Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie i stosowanie się do poleceń policjantów kierujących w tym miejscu ruchem.

Fot. Policja

W celu usprawnienia transportu uchodźców z przejścia granicznego w Korczowej, na autostradzie A4 został utworzony korytarz humanitarny. Parking buforowy zlokalizowany jest w obrębie węzła Przemyśl. Parking  znajduje się w miejscowości Skołoszów na ul. Przemyskiej i jest przeznaczony dla osób oczekujących na przyjęcie lub transport uchodźców.

Policjanci na odcinku autostrady A4, w miejscu zjazdu kierują ruchem i udzielają niezbędnych informacji. Funkcjonariusze w kierunku przejścia przepuszczają  jedynie pojazdy mieszkańców terenów przygranicznych oraz osób chcących przekroczyć granicę z Ukrainą. Pozostałe pojazdy trafią na parking buforowy w obrębie węzła autostradowego Przemyśl.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]