Uwaga! Tymczasowe zawieszenie zbiórki dla Lwowa

W niedzielę o godz. 20.00 zawieszona została zbiórka darów dla Lwowa. Zostanie ona wznowiona, jak tylko zebrane dary: żywność, odzież i środki higieniczne, zostaną posegregowane i wysłane z magazynów na granicę polsko-ukraińską. Teraz najważniejszym celem jest przekazanie darów potrzebującym we Lwowie.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Mieszkańców Krakowa i organizatorów dużych zbiórek, którzy nie dostarczyli swoich darów, prosimy o tymczasowe przechowanie ich u siebie. Zwracamy się również z prośbą o posegregowanie darów i opisywanie ich według kategorii.

O wznowieniu zbiórki poinformujemy niezwłocznie, gdy tylko będzie to możliwe.

Przypominamy, że miejsca zbiórki znajdują się na stadionie miejskim przy ul. Reymonta, a także w Muzeum Inżynierii Miejskiej na Kazimierzu – wjazd od ul. Gazowej.

Najpotrzebniejsze rzeczy to: środki ochrony osobistej (hełmy, kamizelki kuloodporne, siatki maskujące), leki, antybiotyki, bandaże, generatory prądu, śpiwory, karimaty, łóżka polowe, latarki, baterie, środki do odkażania wody i apteczki.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]