Znany aktor Hollywood porzucił auto i ucieka pieszo z Ukrainy

Sean Penn postanowił nagrać dokument o rosyjskiej inwazji na Ukrainie. nie wiadomo czy zdjęcia są już ukończone, ale aktor wraz z jego ekipą porzucili samochód i idą pieszo w kierunku polskiej granicy.

Fot. Pixabay

Aktor przybył na Ukrainę na początku ubiegłego tygodnia, kiedy jeszcze wojska rosyjskie znajdowały się przy granicy. Zamierzał nagrać dokument o inwazji. Od tamtej pory udało mu się zebrać ogrom materiału, przeprowadzić rozmowy z mieszkańcami i politykami. Spotkał się także z prezydentem Wołydymyrem Zełenskim i wziął udział w konferencji polityka.

W piątek na Twitterze aktora pojawiło się zdjęcie na którym widać, jak aktor idzie ulicami z plecakiem i ciągnie za sobą sporą walizkę. Napisał, że jest w pobliżu polskiej granicy.

Ja i dwóch kolegów przeszliśmy mile do polskiej granicy, po porzuceniu naszego samochodu na poboczu. Niemal wszystkie samochody na tym zdjęciu przewożą tylko kobiety i dzieci, większość bez widocznego bagażu i z samochodem jako ich jedynym wartościowym dobytkiem – czytamy na profilu w mediach społecznościowych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]