Kino wprowadza darmowe pokazy dla dzieci z Ukrainy!

Sieć kin Helios wprowadza specjalne bezpłatne pokazy przeznaczone dla dzieci z Ukrainy. W repertuarze pojawią się także płatne seanse filmowych premier dla dorosłych. Ma to pomóc odnaleźć się Ukraińcom w Polsce i dać odskocznie od codzienności. 

Fot. Pixabay

24 lutego Ukrainę zaatakowały wojska rosysjkie. Od tego czasu wiele osób zmuszonych było do opuszczenia swojego kraju. Większość z nich znalazła się tera z w Polsce, gdzie uchodźcom każdy pomaga jak może. Udostępniane są mieszkania, Polacy jeżdżą na granicę odbierać Ukraińców, organizowane są zbiórki darów.

Na pomoc, tym razem bardziej psychiczną, zdecydowała się również sieć kin Helios. Kino wprowadziło specjalne pokazy przeznaczone dla widzów z Ukriany. Najnowsze produkcje będzie można zobaczyć z ukraińskim dubbingiem.

Natomiast dla dzieci przygotowano bezpłatne pokazy bajek. Jak informuje rzecznik prasowy kina, z seansów będzie można skorzystać w całej Polsce. Reprertuar zakłada przyjemniej jeden seasn dziennie w języku ukraińskim. Jak tłumaczy sieć, największym szczęściem dla rodziców jest uśmiech dziecka. A film może w tym jakże trudnym dla Ukrainy momencie, przynieść nieco przyjemności i na chwilę zapomnieć o troskach.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]