Ambasada Rosji pisze o nazizmie. Ambasada Niemiec ją „zaorała”!

Zaskakująca wymiana zdań między dwoma ambasadami miała miejsce na Twitterze. Najpierw ambasada Rosji w Republice Południowej Afryki podziękowała internautom za wsparcie mówiąc, że walczą z nazizmem. Odpowiedziała na to ambasada Niemiec w tym kraju twierdząc, że rzeź niewinnych cywili nie jest walką z nazizmem. Dodała, że, niestety, Niemcy są ekspertami od nazizmu.

„Drodzy subskrybenci, otrzymaliśmy wiele listów poparcia od mieszkańców RPA, zarówno osób prywatnych, jak i organizacji. Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się, że zdecydowaliście się stanąć z nami dzisiaj, kiedy Rosja, podobnie jak 80 lat temu, walczy z nazizmem na Ukrainie!” – napisała ambasada Rosji w Republice Południowej Afryki.

„Przepraszamy, ale nie możemy milczeć na ten temat, (wpis-przyp.red.) jest po prostu zbyt cyniczny. To, co Rosja robi na Ukrainie, to mordowanie niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn dla własnych korzyści. To na pewno nie jest 'walka z nazizmem’. Niech wstydzi się ten, kto się na to nabiera. (Niestety jesteśmy w pewnym sensie ekspertami od nazizmu.)”

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]