Rosyjska instagramerka zalewa się łzami! „Instagram to moja dusza” [WIDEO]

Federalna Służba Nadzoru w Sferze Telekomunikacji, Technologii Informacyjnych i Komunikacji Masowej zablokuje Instagrama. Tym samym wszyscy influencerzy i inne osoby, które są związane z Instagramem mają problem. Teraz w sieci krąży wideo z załamaną rosyjską instagramerką.


Kobieta twierdzi, że Instagram, to całe jej życie, to coś z czym budzi się i zasypia każdego dnia. To jej sposób zarabiania pieniędzy. Kobieta zalewa się łzami. Refleksji na temat milionów ludzi, którzy stracili dom nad głową, zabitych dzieci… brak.

Roskomnadzor, czyli Federalna Służba Nadzoru w Sferze Telekomunikacji, Technologii Informacyjnych i Komunikacji Masowej poinformowała, że o północy 14 marca Instagram zostanie zablokowany w całej Federacji Rosyjskiej.

Użytkownicy mają więc dwa dni na zrobienie sobie backupu i przeniesienie działalności do innych platform. To duży problem dla rosyjskich influencerów, którzy zdążyli zgromadzić wielomilionowe widownie i dla których Instagram jest jednym z głównych, jeżeli nie jedynym źródłem zarobków.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]