Rosja ogłosi kadrę…na mecz z Polską

Selekcjoner reprezentacji Rosji Walerij Karpin ma ogłosić kadrę, która wkrótce rozpocznie zgrupowanie. To dość dziwny ruch, biorąc pod uwagę, że mecz Polski z Rosją się nie odbędzie. 

Atak Rosji na Ukrainę przynosi coraz więcej strat dla Rosjan. Z wielu zawodów sportowych została dyskwalifikowana, nikt nie chce też z Rosją brać udziału w meczach. Tak dzieje się chociażby w przypadku piłki nożnej. Pomimo, że rosyjska kadra pojawi się na zgrupowaniu, najprawodpodobniej nie znajdzie żadnego przeciwnika.

To jednak nie przeszkadza Rosji. Jak właśnie przekazał asystent trenera reprezentacji kraju, cytowany przez agencję TASS, selekcjoner Rosji Walerij Karpin ma ogłosić kadrę, która wkrótce rozpocznie zgrupowanie.

Docelowo skład miał być powołany na mecz z Polską, w ramach baraży o awans na mistrzostwa świata. Po agresji Rosji na Ukrainę, Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, że Biało-Czerwoni nie zagrają z Rosjanami, bez względu na decyzję FIFA. Taką samą decyzję podjęła też Szwecja i Czechy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]