Rosja nałożyła sankcje na ojca Joe Bidena, który…nie żyje od 20 lat

Rosja nałożyła swoje sankcje na polityków USA. Rzeczniczka Białego Domu przekazała jednak informacje, że w przypadku Joe Bidena dotyczą one nie samego prezydenta, a…jego ojca. Co istotne, nie żyje od od ponad 20 lat. 

Rzeczniczka Białego Domu odniosła się do nałożonych przez Rosje sankcji na polityków Stanów Zjednoczonych. Jak przekazała, prezydent Joe Biden jest juniorem, seniorem był natomiast jego ojciec. Jak przekazało Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji, sankcjami objęto Joe Bidena seniora. On jednak nie żyje od ponad 20 lat.

Jen Psaki poinformowała także, że wprowadzone sankcje w rzeczywistości nie mają żadnego znaczenia. Jak tłumaczyła, nikt z polityków nie planuje podróży turystycznych do Rosji. Nikt też nie posiada kont bankowych, do których nie będzie miał dostępu.

Jak poinformowano we wczorajszym oświadczeniu Rosji, sankcje wobec amerykańskich przywódców, byłych i obecnych, są jedynie odpowiedzią, „na zasadzie wzajemności”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]