Ma 30 lat i chce żyć! Kubie kończy się czas. Sytuacja jest dramatyczna!

To ostatnia szansa Kuby. Diagnoza po tomografii to guzy wielkości piłki tenisowej w płucach, węzły chłonne brzuszne i mniejsze rozsiane po nerkach, wątrobie i jelitach. Sytuacja jest dramatyczna. Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/v4mefm

Fot. Archiwum prywatne

Kuba Korpak toczy już trzecie starcie z rakiem. Niestety ale los nie był dla Kuby miłosierny, za to my możemy tacy być. Wspólnie możemy realnie wpłynąć na zwiększenie jego szans podczas tej walki.

Ci którzy znają Kubę, wiedzą, że jest duszą towarzystwa. Jest dobrą osobą, ma dużo przyjaciół, jest uczciwy, szczery, lojalny. Świat bez Kuby nie byłby taki sam dla wielu osób, dlatego postanowiliśmy zareagować.

Jak każdy wie, chemioterapia wyniszcza organizm. Chemia również działa po zakończonym cyklu, a wyniki badań odbiera się dopiero po kilku tygodniach. Ta zbiórka ma na celu zapewnić godny byt naszemu Kubie, wsparcie walki z rakiem i pomoc w rekonwalescencji.

Jako przyjaciele Jakuba i bliskie mu osoby chcielibyśmy, aby nie musiał przejmować się takimi rzeczami jak;

Koszty:

mieszkanie
stałe opłaty (rachunki)
dojazdy do szpitali
dotyczące opieki zdrowotnej
konsultacje ze specjalistami
leki i sublementy
życiowe

2. Odpowiednio dobrana dieta potrafi czynić cuda, wpływać korzystnie na stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego. Kuba nie jest w stanie codziennie przygotowywać sam sobie odpowiednich posiłków, wyciskać soków. Po prostu nie ma na to siły. Dlatego chcemy skorzystać z kateringu dietetycznego, dobranego przy pomocy lekarza dietetyka lub skorzystać z usług osoby gotującej zdrowe posiłki.

3. Kolejnym bardzo ważny punktem tej zbiórki jest zebranie środków na odpowiedni wypoczynek. Odcięcie się od tego wszystkiego, co wiąże się z chorobą. Wyjechać, odpocząć, pooddychać, zobaczyć świat, cieszyć się nim, zażyć kąpieli słonecznych jak i tych w morzu czy oceanie. Chcielibyśmy, aby Kuba miał możliwość po zakończonym cyklu wyjechać do raju na Ziemii i tam „dać działać” chemii i regenerować tak obciążony organizm.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]