Anonymous ostrzega przed kolejnymi działaniami:”Macie 48 godzin”

Grupa Anonymous na bieżąco obserwuje sytuację na Ukrainie. Wciąż pojawiają się nowe ataki hakerskie na Rosję. Teraz aktywiści ostrzegli firmy, które jeszcze nie zdecydowały się wycofać z rosyjskiego rynku. 

Anonymous to grupa aktywistów sprzeciwiająca się ograniczaniu między innymi wolności obywatelskich. Aktywiści mocno zaangażowali się w działania związane z atakiem Rosji na Ukrainę. Sami rozpoczęli własną cyberwojnę z Rosją i wciąż starają się uprzykrzać życie rządowi Władimira Putina.

Tym razem grupa zdecydowała się zwrócić do międzynarodowych korporacji, które nie wygasiły swojej aktywności na terenie Federacji Rosyjskiej po tym, jak Rosja zaatakowała Ukrainę. Przypomnijmy, wiele firm zdecydowało się wycofać z Rosji. Takie korki pojęło międzyinnymi Apple czy Microsoft. W mediach społecznościowych Anonymous pojawił się specjalny wpis.

-napisano. Nie przekazano żadnych szczegółów, co stanie się po tym czasie. Najprawdopodobniej może dojść do zmasowanego cyberataku, z czego Anonimowi są już dobrze znani.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]