Rosjanie masowo otrzymali wiadomości. W nich prawda o Putinie

Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Rosji został zhakowany. Jak informuje serwis niebezpiecznik.pl, rozsyłane zostały do użytkowników wiadomości w prawdą o wojnie na Ukrainie. Dostało je 12 mln osób.

Vkontakte to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Rosji. Jak przekazał niebezpiecznik.pl, został on najprawdopodobniej zhakowany. Wiadomość zawierała informacje dotyczące prawdziwego oblicza inwazji rosyjskiej na Ukrainę.

Wśród informacji zawartych w wiadomości była dotycząca śmierci cywilów, w tym dzieci. Opisano, że Rosjanie bombardują i niszczą miasta. Zaznaczono jednak, że agresja została odparta i również wojsko rosyjskie znacząco poniosło straty.

„Ta zbrodnicza agresja musi zostać powstrzymana, a sprawcy ukarani.(…)Putin jest osaczony i nie cofnie się, w imię swoich celów gotów jest iść do końca i rozpętać wojnę nuklearną- wojnę, w której nie będzie zwycięzców. Jeśli teraz nie zatrzymasz wojny, jutro przyjdzie do twojego domu.”

-zaapelowano. Wiadomość otrzymało 12 milionów osób. Nie wiadomo jednak, ile z nich faktycznie ją odczytało, ponieważ po około 10 minutach, została wykasowana.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]