„Nie obchodziło ich, że są tam cywile(…)Będzie taka rzeź”. Przechwycono kolejne szokujące rozmowy rosyjskich żołnierzy!

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła kolejne szokujące rozmowy rosyjskich żołnierzy. Opowiadają oni o tym, że otrzymali rozkaz ostrzeliwania cywilnego budynku. Jak podkreślają, będzie „rzeź”. 

W niedzielę Anton Hereszenko z ukraińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych opublikował nagranie, w którym słychać rozmowę telefoniczną rosyjskiego okupanta. Mówi tam on między innymi o tym, że muszą zabijać cywilów.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła teraz następne rozmowy rosyjskich żołnierzy. Temat jest bardzo podobny, słychać jak żołnierze z pełną świadomością przygotowują się do ostrzału cywilnego budynku. Mówi o tym, że będzie „rzeź”.

„Zaczęliśmy ostrzeliwać ten pięciopiętrowy budynek z góry. Zniszczyliśmy cały budynek. Na pierwszym piętrze są cywile, na drugim karabiny maszynowe i wyrzutnie granatów. Na trzecim piętrze znowu cywile, a na czwartym strzelcy, snajperzy. Na dachu są wojska przeciwczołgowe i takie tam. ITGM, Javeliny, takie tam. Chowają się za cywilami.”

-tłumaczy żołnierz. Podkreśla, że nikogo nie obchodziło, że są tam cywile. Jak dodaje, Putin dał im czas, żeby odeszli, a oni tego nie zrobili.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]