Nie żyje kierowniczka produkcji filmowych. Miała zaledwie 26 lat

Stowarzyszenie Filmowców Polskich poinformowało o śmierci Katarzyny Marchewy, młodej kierowniczki produkcji. Dziewczyna przegrała walkę z rakiem.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Tragiczna informacja ze świata filmu. W wieku zaledwie 26 lat zmarła Katarzyna Marchewa. Była kierowniczką produkcji filmowej. O jej śmierci poinfowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich, którego była członkinią oraz firma producencka WJTeam, z którą kobieta była zawodowo związana.

„W ostatnim dniu zimy odeszła Kasia Marchewa, nasza przyjaciółka, koleżanka, niezastąpiona kierowniczka produkcji w naszym zespole. Pośród ogromnego żalu i przytłaczającej pustki czujemy wdzięczność, za to, że doświadczyliśmy jej przyjaźni, życzliwości, otwartego serca, niezniszczalnego optymizmu, profesjonalizmu- zarówno w tych codziennych sprawach, jak i w kwestiach najbardziej fundamentalnych. Kasiu, z całego serca chcemy zatrzymać, pielęgnować i pomnażać dobrą energię, którą się z nami dzieliłaś. Będzie nam ciebie bardzo brakowało.”

-napisano w mediach społecznościowych. 26-latka walczyła z czerniakiem, nowotworem złośliwym III stopnia. Jej pogrzeb odbędzie się 25 marca w Łodzi.

Katarzyna Marchewa urodziła się w 1995 roku. Ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Kierowała produkcją wielu ediud, jak między innymi  m. in. „Mów szeptem” czy „Blank”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]