Tragiczny wypadek w Małopolsce. Operator koparki potrącił pieszego

Tuż po godzinie 9 rano otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, że podczas prac budowlanych wykonywanych na ulicy Za Strugiem w Zakopanem operator koparki potrącił pieszego. – informuje policja Zakopane.

Patrol zakopiańskiej drogówki i służby ratunkowe, które przybyły na miejsce nie zdołały niestety pomóc poszkodowanemu. Ofiara wypadku to 70-letni mieszkaniec Zakopanego. Na miejscu śledczy przeprowadzili oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu wypadków drogowych. Operator koparki w chwili zdarzenia był trzeźwy, nie mniej jednak na polecenie prokuratora pobrano mu krew do dalszych badań tak jak i ofierze wypadku. Zadaniem śledczych będzie teraz ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie oraz jest zabezpieczany monitoring. Zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną na bardzo wąskim dojeździe do prywatnych posesji.

 

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]