Donuty Ekipy już w Biedronce. Będzie szał, jak w przypadku lodów?

Lody Ekipy w tamtym roku szturmem zdobyły sklepy. Dzieci były do tego stopnia zafascynowane produktem, że kupowały nawet opakowanie po lodach, które można było wylicytować na portalach aukcyjnych za niemałe pieniądze. Teraz w Biedronce pojawiły się okrągłe pączki również spod znaku Ekipy.

Ekipa nazywana również Ekipą Friza to zespół youtubrów i influencerów, który posiada nawet własną markę.

Tak naprawdę lody to nie był jedyny projekt i jedyna kooperacja. We wrześniu 2021 Koral postanowił iść za ciosem i wraz z Ekipą wypuścił oranżadę w smakach cytrynowym i truskawkowym.

W lipcu Ekipa nawiązała współprace z parkiem rozrywki Energylandia. W ramach tej współpracy powstał rollercoaster Ekipa Light Explorers oraz strefa chillu Ekipy. Ciężko powiedzieć czy to zasługa Ekipy, ale park odwiedziło rekordowo dużo osób.

W tym samym miesiącu Ekipa nawiązała współprace z firmą Herlitz, dzięki czemu powstały przybory i zeszyty z logo Ekipy.

Pączki są najnowszym projektem współpracy zespołu z firmą Dooti Donuts, wcześniej logo firmy było widoczne na koncertach Ekipy oraz w teledysku do piosenki.

Po tym, co widać na półkach, donuty sprzedają się dość dobrze, ale nie ma już na nie takiego szaleństwa, jak na lody w tamtym roku.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE