Rosyjska vlogerka tłumaczy gwałty na Ukrainkach! „Zgoda nie jest wymagana od 16 lat” [WIDEO]

Rosja to ostatnio świat abstrakcyjny, nawet Bułhakow w słynnej antyutopii „Zaproszenie na egzekucję” (swoją drogą bardzo polecamy tę lekturę) nie wymyślił aż tak odklejonego od rzeczywistości świata. 


„Lecą na Internet i płaczą: Rosyjscy żołnierze gwałcą nasze 17-letnie dziewczyny… Po pierwsze od 16 lat (seks – przyp. redakcja) jest prawnie dozwolony, po drugie rosyjskie kobiety (s*ka) są najpiękniejsze na świecie, i niestety, albo na szczęście żołnierze cieszą się wśród kobiet wielkim wzięciem.

Kobiety lubią żołnierzy. Żołnierze po prostu się od nich opędzają, ponieważ mają wiele chętnych, pięknych rosyjskich kobiet. Naprawdę myślicie, że są im potrzebne wasze *j***dła, s*ki”, chodzące wory tłuszczu, które wielokrotnie prze***li, nosicielki chorób wenerycznych, które albo zbierają truskawki w Polsce, albo r**ją się w Emiratach Arabskich? One mają same choroby weneryczne, kto ich zechce?” – przekonywała Rosjanka.

Obrzydliwy festiwal hejtu w stosunku do kobiet wygłoszony przez kobietę rozchodzi się po sieci.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]