Kolejne gwałty rosyjskich żołnierzy! Media: To dwie niepełnoletnie siostry

Kolejne dramatyczne doniesienia z Ukrainy. Jak informuje stacja ITV, podczas okupacji okolic Iwankowa rosyjscy żołnierze zgwałcili dwie siostry. Dziewczynki miały zaledwie 15 i 16 lat. 

Jak przekazała stacja ITV, połowując się na mieszkańców Iwankowa, wyzwolonego po 35 dniach okupacji rosyjskiej miasta, podczas ataku rosyjscy żołnierze dokonali kolejnych dramatycznych czynów. Szpital jest pełen osób rannych od bombardowania, ostrzałów czy min. Natomiast bomba kasetowa zabiła tam 12-letniego chłopca.

Ale to nie wszystko. Jak infotmuje zastępczyny mera Iwankowa Maryna Bezczastna, w jedenej ze wsi był przypadek, że zgwałcone zostały dwie dziewczynki w wieku zaledwie 15 i 16 lat. Jak dodaje Bezczastna, dziewczyny na Ukrainie zaczęły obcinać włosy na łyso. Wszystko, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo- w ten sposób są mniej atrakcyjne i nikt na nie nie patrzy.

Przypomnijmy, kiedy żołnierze z Rosji wyofali się z obrzeży Kijowa, Iwanków został odbity przez siły ukraińskie. Wojskowi inżynierowie na powrót połączyli leżące na północny zachód od ukraińskiej stolicy miasto z pozostałą częścią kraju, stawiając most pontonowy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]