Prezenter TVN choruje na raka. „Boje się, że nie przeżyję do wakacji”

Prezenter i animator publiczności Piotr Balicki zmaga się z nowotworem. Jak się okazuje, rokowania są mało optymistyczne. Mężczyzna wyznał, że boi się, że nie przeżyje do wakacji. Dlatego stara się brać życie garściami.

Piotr Balicki to prezenter, animator publiczności i konferansjer. Związany jest z wieloma programami telewizyjnymi na antenie TVN i nie tylko. Współpracował między innymi z „Mam talent” czy „Mali giganci”, gdzie wcielił się w rolę trenera.

W lutym mężczyzna poinformował, że zmaga się z nowotworem. O tym jak dowiedział się o chorobie wyznał na antenie „Miasta kobie”. Przekazał, że do wykonania badania skłonił go Marcin Prokop na planie „Mam talent”. Piotra Balickiego w trakcie kręcenia zdjęć bolała ręka. Sam sądził, że to tylko kontuzja. Po badaniu okazało się, że to guz.  Jak przekazał mu lekarz, jest to czerniak, ukryty wewnątrz pod skórą.

Rokowania były mało pomyślne. Do dziś nie jest pewne, czy prezenter wyjdzie z choroby. Na co dzień stara się jednak o tym nie myśleć i skupia się na swojej pracy. Piotr Balicki ma jednak świadomość, że zdarzyć się może wszystko. Nowotwór jest wciąż w bardzo niebezpiecznej fazie. W programie wyznał, że boi się, że nie przeżyje do wakacji.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE