Nowe informacje na temat zamachu na Władimira Putina

Dziennik „Bild”  opublikował najnowsze informacje dotyczący próby zamachu na rosyjskiego dyktatora Władimira Putina. Jak podkreśla gazeta, po tym zdarzeniu Rosjanin miał jeszcze bardziej zabrać o swoje bezpieczeństwo.

 


Jak donosi dziennik „Bind”, próba zamachu na Władimira Putina miała miejsce w marcu i była całkowicie nieudana. Nie podano jednak szczegółowych informacji na temat zamachu, takich jak jego miejsce czy okoliczności. Według doniesień mediów, to nie był pierwszy zamach na rosyjskiego dyktatora.Od miesięcy ma on się obawiać o własne życie, powodując przy tym jednocześnie smierć i cierpienie na Ukrainie i stwarzając zagrożenie dla całego świata.

Putin do tej pory mial przeżyć już 5 zamachów. Po tym ostatnim rosyjski prezydent miał jeszcze bardziej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Obecnie przebywa w odosobnionym bunkrze, gdzie ochraniają go snajperzy. Jego posiłki testują degustatorzy, a sam ma używać specjalnych rękawiczek, które chronią go przed truciznami kontaktowymi.

„Oprócz przeciwników, którzy próbują go zabić, Putin najwyraźniej zmaga się również z własnym zdrowiem. Jego dokumentacja medyczna jest utrzymywana w tajemnicy”

Dziennik wyjaśnia, że poza przeciwnikami, którzy chcą zabić rosyjskiego przywódcę, zmaga się on również z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jakimi dokładnie? Tego nie wiadomo, ponieważ dokumentacja trzymana jest w tajemnicy. „Bild” dodaje, że Władimir Putin ma mieć pod ręką przez całą dobę specjalny zespół lekarzy.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE