Oszuści masowo wysyłają maile! Nie dajcie się nabrać!

Oszuści znów podszywają się pod Netflix. Masowo wysyłają do Polaków wiadomości z informacją o aktualizacji dotyczącej płatności. Nie dajcie się na to nabrać!

Próby podszywania się pod serwis Netlix były bardzo popularne jakiś czas temu. Dlatego wiele osób może o tym zapomnieć i dać się wykorzystać. Polacy masowo otrzymują maile,w których rzekomy Netflix informuje o zawieszeniu konta z powodów problemów z płatnościami.

W treści możemy przeczytać, że firma nie była w stanie zautoryzować płatności za kolejny cykl rozliczeniowy subskrypcji. Jak zapewniają oszuści, aby naprawić problem, wystarczy jedynie kliknąć przycisk przywrócenia członkowstwa i zaktualizować swoje dane. W ten sposób właśnie dajemy złodziejom dostęp do naszych pieniędzy.

Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Na końcu pojawia się nawet numer telefonu w razie pytań, a także numer użytkownika Netflix. Jednak, kiedy wejdziemy w link, widać, że jest on fałszywy, nieprawidłowy jest również adres mailowy. Dlatego uważnie czytajmy wszelkie tego typu wiadomości i nie dajmy się oszukać.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE