Śmierć uczestnika telewizyjnego show. Jego sąsiedzi mówią o okolicznościach

Na początku czerwca informowaliśmy o śmierci Krzysztofa z programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna zmarł w wieku 56 lat. Miał popełnić samobójstwo. Teraz jego sąsiedzi opowiedzieli o okolicznościach tragedii. 

Do tragedii doszło 2 czerwca 2022 roku. Krzysztof biorący wcześniej udział w programie „Rolnik szuka żony” zmarł w wieku zaledwie 56 lat. Jego śmierć była dla wszystkich ogromnym szokiem. Jednak Krzysztof od wielu lat cierpiał na depresję. To właśnie przez nią miał odebrać sobie życie.

Sąsiedzi mężczyzny w rozmowie z „Faktem” opowiedzieli o okolicznościach tragicznego wydarzenia. Krzysztof na kilka dni przed tragedią zniknął z domu, szukała go policja. W czwartek znaleziono go nieżywego w oborze. Przyznają jednak, że to co się stało, to nie była wina jego żony, a on sam powien już dawno temu trafić na leczenie.

Krzysztof i B0gusia poznali się podczas 8 edycji programu „Rolnik szuka żony”. On był po rozwodzie, miał trójkę dzieci. Szybko połączyło ich uczucie, dlatego zdecydowali się wziąć ślub. Mężczyzna od początku nie ukrywał, że dużo w życiu przeszedł i zmaga się z wieloma problemami. Bogusia była dla niego ogromnym wsparciem.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE