Paliwo będzie tańsze? Daniel Obajtek zapowiada wakacyjną promocję!

Daniel Obajtek zapowiedział, że w najbliższym czasie Polacy poznają szczegóły planowanej na wakacje „promocji” na paliwo. Przypomnijmy, obecnie ceny za litr benzyny oscylują w granicach 8 złotych. 

Fot. Pixabay

Rozpoczynają się wakacje, wiele osób planuje wyjazdy. Jednak, biorąc pod uwagę obecne ceny paliw, możemy nie móc pozwolić sobie na dalekie podróże. Obecnie ceny za litr benzyny 95-oktanowej oscylują w granicach 8 złotych. A jest to i tak cena, z której zdjęty został podatek w ramach tarczy antyinflacyjnej. Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie?

Na to pytanie odpowiedział dziś w rozmowie z Polsat News Daniel Obajtek. Bgdan Rymanowski przytoczył wypowiedź Donalda Tusk, który stwierdził, że kiedy przejmie władzę, benzyna będzie kosztować 5,19 zł za litr. Dlaczego Daniel Obajtek nie może tego zrobić? Szef paliwowego koncernu zapewnił, że Donald Tusk też tego nie potrafi zrobić i są to niepoważne słowa, mające na celu jedynie wprowadzić zamęt.

Daniel Obajtek zapowiedział jednak, że w najbliższym czasie poznamy szczegóły planowanej na wakacje promocji na paliwa. Nie ma być to duża promocja, aczkowiek kierowcy ją odczują. Ma funkcjonować w czasie wakacji i obowiązywać już od 24 czerwca, czyli od najbliższego piątku.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE