Gwiazda po 10 latach odchodzi z TVN!

Małgorzata Rozenek-Majdan po 10 latach odchodzi ze stacji TVN. To jednak nie koniec zaskakujących informacji. Gwiazda najprawdopodobniej pojawi się w „Tańcu z gwiazdami” na antenie Polsatu.


Małgorzata Rozenek do stacji TVN trafiła jeszcze jako żona aktora Jacka Rozenka początkowo występując gościnnie w programie „Dzień dobry TVN”. Jednak bardzo szybko dostała swój własny program „Perfekcyjna Pani domu” i szybko zyskała bardzo dużą popularność. Występowała w wielu produkcjach tej stacji, między innymi „Bitwa o dom”, „Piekielna kuchnia” czy „Projekt Lady”.

Hitowym programem, w którym Małgorzata Rozenek wzięła udział wraz z nowym mężem Radosławem Majdanem było „Azja Express”. Para zdobyła taką sympatie widzów, że niedługo później stworzono specjalnie z myślą o nich „Iron Majdan”, gdzie wspólnie podróżowali po świecie. Nic jednak nie trwa wiecznie. Właśnie kobieta zdecydowała się zakończyć współpracę z telewizją TVN.

Wiele osób podejrzewa, że ma to związek z odejściem Edwarda Miszczaka. Nieoficjalnie mówi się, że przejdzie on do Polsatu, pojawiają się również plotki, że Rozenek również się tam pojawi- ma wziąć udział w polsatowskiej nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. W 13 edycji ma również wystąpić m.in. Magda Mołek, Maja Włoszczowska czy  Krzysztof Rutkowski.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE