Maffashion rozstaje się z Fabijańskim!

Sebastian Fabijański i Maffashion się rozstali, Blogerka modowa obwieściła to w nagraniu udostępnionym na Instagramie. Jak przekonuje, że decyzję o zakończeniu związku podjęli już trzy tygodnie temu. „Czekałam, aż będę gotowa psychicznie, będę się czuła bardziej stabilnie. W planie było powiedzenie tego wspólnie” – oznajmiła.

Autorstwa Magdalena Pieczonka, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=120118108

Mogę tylko dodać, bo to akurat mnie boli, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był” – powiedziała Maffashion na InstaStories.’

W marcu ówczesny partner Maffashion i ojciec jej synka Sebastian Fabijański spotkał się z Rafalalą znaną transpłciowa artystka, która nagrała go u siebie w mieszkaniu. Dopytywany o szczegóły spotkania i relacji raper przekonywał była to promocja filmu. Wczoraj wydał szokujące oświadczenie.

„W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie… Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu „Inni ludzie” Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej.

Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę” – czytamy na Instagramie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]